Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

 

TREE SERVICE

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 603 887 985

praca.mateuszmucha@o2.pl

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: praca.mateuszmucha@o2.pl

tel. 603 887 985 

Ul. Kasprowicza 39

Szklarska Poręba 58-580

 

TREE SERVICE

Kim jesteśmy?

 

   TREE SERVICE  jest profesjonalną, w pełni ubezpieczoną firma arborystyczną. Od ponad 15 lat zajmuje się prowadzeniem prac na wysokości, a od 5 lat pracami na drzewach, obejmującymi zarówno wycinkę jak i pielęgnację drzew, zgodnie z wymogami European Arboricultural Council  (AEC). Dzięki  wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnemu wyposażeniu firma  TREE SERVICE wykonuje każde, nawet najtrudniejsze zadania.

 

 

 

 

 

European Arboricultural Council

Europejska Rada do Spraw Drzew (EAC) jest forum europejskim, mającym na celu podnoszenie statusu
i profesjonalnego poziomu kompetencji w uprawie drzew, co jest osiągane przez badania i edukację. W EAC znajdują się organizacje arborystyczne z Austrii, Belgii, Chorwacji, Czech, Danii, Finlandii, Niemiec, Francji, Włoch, Holandii, Norwegii, Polski, Rumunii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. EAC realizuje swoje cele poprzez organizowanie jednolitych szkoleń: - European Tree Worker, którego zadaniem jest wykształcenie arborystów.