Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

 

TREE SERVICE

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 603 887 985

praca.mateuszmucha@o2.pl

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: praca.mateuszmucha@o2.pl

tel. 603 887 985 

Ul. Kasprowicza 39

Szklarska Poręba 58-580

 

TREE SERVICE

 

Firma Dendro Project Rafał Jaworowski zajmuje się inwentaryzacjami drzew i krzewów na cel uzyskania pozwoleń na wycinkę, w tym prowadzeniem procedur administracyjnych, planami gospodarki drzewostanem, inwentaryzacjami drzew i krzewów w zabytkowych parkach, ochroną drzew na placu budowy, opiniami dendrologicznymi i nadzorem nad prawidłowością prowadzonych prac, projektami zieleni i innymi zagadnieniami z dziedziny dendrologii, arborystyki i architektury krajobrazu. Właściciel jest architektem krajobrazu, członkiem Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego, Certyfikowanym Inspektorem Drzew Instytutu Drzewa i Inspektorem Nadzoru Dendrologicznego w procesie inwestycyjnym. Wspólnie ratowaliśmy cenne drzewa, w tym pomniki przyrody m.in. w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, czy przy Pałacu Dębowym w Karpnikach.

Alpin Expert jest firma wykonującą prace budowlane z wykorzystaniem sprzętu do pracy na wysokości. Firma świadczy specjalistyczne usługi związane z piaskowaniem, malowaniem dachów, montażem rur na mostach i wiaduktach.

Profesjonalny zespół firmy Alpin Expert zapewnia najwyższy standard świadczonych usług.