Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

 

TREE SERVICE

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 603 887 985

praca.mateuszmucha@o2.pl

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: praca.mateuszmucha@o2.pl

tel. 603 887 985 

Ul. Kasprowicza 39

Szklarska Poręba 58-580

Wycinka drzew Jelenia Góra 

 

Firma TREE SERVICE działa na terenie Jeleniej Góry.  Realizuje każde zlecenie za pomocą technik alpinistycznych . Świadczy kompleksowe usługi związane z wycinką drzew  w Jeleniej Górze i na całym Dolnym Śląsku. Ponadto profesjonalnie i zgodnie z zaleceniami dendrologicznymi wykonuje pielęgnacje koron drzew. 

Jelenia Góra i okolice należą do Krainy Pałaców i Ogrodów będących pod nadzorem konserwatorskim. Pielęgnacja i wycinka drzew na ich terenie wymaga  wiedzy i doświadczenia, którą posiadają wykwalifikowani specjaliści pracujący w TREE SERVICE.

TREE SERVICE zapewnia profesjonalne usługi prywatnym zleceniodawcom  w zakresie wycinki pojedyńczych drzew w trudnym terenie [ linie energetycze, budynki gospodarcze, ukształtowanie terenu], wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości dojechać ciężkim sprzętem oraz tam, gdzie możliwy jest jedynie dostęp linowy podczas prac na wysokości. Wykonuje również wycinki drzew w celu oczyszczenia dziełek na terenie Jeleniej Góry i w jej okolicy na zlecenia fundacji, stowarzyszeń , dużych firm budowlanych oraz urzędów miejskich z Dolnego Śląsku . Wieloletnie doświadczenie w branży wycinki i pielęgnacji drzew zapewnia wykonanie prac w sposób bezpieczny, szybki i zgodny z najnowszą wiedzą.

 

 

21 stycznia 2020

Wycinka drzew Jelenia Góra